přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » O firmě Holenda s.r.o

O firmě Holenda s.r.o.

Holenda s.r.o

Společnost Holenda, s.r.o. působí na trhu od roku 1993, jako výrobce a dodavatel betonářské výztuže a svařovaných sítí. Společnost má sídlo v Příbrami, kde je i výrobní pobočka a další výrobní pobočka je v Ostrově u Karlových Varů.

Cílem společnosti je nabídnout zákazníkovi rychlou a spolehlivou výrobu za příznivou cenu a v nejvyšší možné kvalitě. Jsme držitelem certifikace dle mezinárodní normy jakosti ISO 9001:2009. Kapacita armoven v Příbrami a Ostrově je cca 900 tun/měsíc.

Díky velké výrobní kapacitě firmy není problém zajistit dodávky betonářských výztuží a ocelových konstrukcí i pro velké projekty.

Holenda s.r.o

Firma realizuje ve spolupráci s velkými tuzemskými i zahraničními stavebními firmami přibližně 60 velkých projektů ročně převážně v rámci speciálního zakládání staveb. Je dodavatelem betonářských výztuží pro stavby mostů, halových systémů apod. Více informací o realizovaných projektech najdete v referencích »

Zákazníky Holenda s.r.o jsou však i malé firmy, živnostníci a fyzické osoby. Další činností firmy je i výroba ocelových výztuží do základových desek rodinných domů a samozřejmě poradenství v rámci této problematiky. Více informací o zakládání rodinných domů »

 

Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás. Rádi vám také zodpovíme dotazy, na které jste zde nenašli odpovědi. Můžete využít třeba nezávazný on-line kontaktní formulář.

 
 
Holenda s.r.o.

Holenda s.r.o.
Legionářů 373, 261 01 Příbram VII

tel., fax: +420 353 633 285
email: info@holendasro.cz