přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » služby firmy Holenda s.r.o

Služby firmy Holenda s.r.o

Holenda s.r.o. je dodavatelem betonářských výztuží pro velké stavební firmy i menší odběratele. Dodává ocelové výztuže firmám podnikajícím převážně v odvětví zakládání staveb (zakládání mostních pilířů, halových systémů ale i rodinných domů apod.). Stavebníkům však poskytuje širší spektrum služeb...

 
Výroba ocelových výztuží a velkoobchod betonářskou ocelí

Výroba ocelových výztuží a velkoobchod betonářskou ocelí

Vyrábíme veškeré betonářské výztuže. Výroba výztuží a armatur probíhá z ocelového drátu 6 – 32 mm (40 mm), KARI sítí a dalšího drobného hutního materiálu. Výztuže a armatury vyrobíme přesně podle vaší projektové dokumentace, dovezeme, sestavíme, svaříme, uložíme. V rámci velkoobchodu nabízíme kompletní sortiment betonářské oceli v tyčích i svitcích a drobný hutní materiál... Více informací »

 
Ocelové výztuže pro speciální zakládání staveb

Ocelové výztuže pro speciální zakládání staveb

Realizujeme až 60 projektů ročně ve spolupráci s velkými i menšími stavebními firmami v ČR i na Slovensku. Dodáváme veškeré ocelové výztuže pro pilotové zakládání staveb, kotvení, stavby podzemních stěn a podobně. Výrobu, svařování i uložení ocelových výztuží provádíme dle projektové dokumentace klienta. Více informací »

 
Svařování kovů

Svařování kovů

Nabízíme služby svařování kovů dle projektové dokumentace. Disponujeme svářecí technikou jako jsou invertory (230 a 400 V), svářecí centrály (elektrocentrály). Svařujeme pomocí CO2 a korgonu. Více informací »

 

V případě zájmu o naše služby, nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Můžete využít třeba on-line kontaktního formuláře.

 
 
Holenda s.r.o.

Holenda s.r.o.
Legionářů 373, 261 01 Příbram VII

tel., fax: +420 353 633 285
email: info@holendasro.cz